PopisA11 z:22/7/2019 (VHODNÉ I PRO OZP A ABSOLVENTY ŠKOL) (HPP, DPP)
Pracovní doba pondělí až neděle 6:30-18:30 hod., směny dle domluvy.
Náplň práce
- přebírání hotové stravy od dodavatele, předávání prázdných nádob zpět dodavateli
- porcování stravy a drobná příprava dle potřeb klientů
- rozvoz stravy a nápojů do pokojů klientů
- sběr nádobí, jeho mytí, obsluha ručních a elektrických kuchyňských nástrojů (nůž, struhadlo, mixér,..)
- udržování pořádku na pracovišti (mytí a desinfekce pracovních ploch)
- občasná výpomoc v prádelně v případě dovolených.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- zdravotní průkaz (výhodou)
- praxe v kuchyni, v jídelně (výhodou)
- schopnost organizace práce
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- klidný a vstřícný vztah k lidem v seniorském věku.
Nabízíme:
- pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky.
Životopis zasílejte elektronicky na email: vlastimil.petr@charitafm.cz do 31.07.2019

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCharita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek Mzda minimálně17700 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

Charita Frýdek - Místek
  • Charita Frýdek - Místek
  • Kontakt : Vlastimil Petr
  • E-mail : vlastimil.petr@charitafm.cz
  • Adresa : Charita Frýdek - Místek - Dům pokojného stáří, Frýdek-Místek

Klíčová slova

stravy

mytí

práce

výhodou

zdravotní

dle

kuchyni

praxe

průkaz

činnosti