PopisCZ-ISCO: 54142 Pracovníci ostrahy, strážní
STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ
- Místo výkonu práce: OC AUPARK Hradec Králové, a.s., Gočárova třída 1754/48a, Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2019, směny jsou denní 12 hod
- Náplň práce: zajištění ochrany osob a majetku klienta, práce s kamerovým systémem a pochůzková činnost po objektu
- Požadujeme: věk min 18 let, bezúhonnost, zodpovědnost, samostatnost, certifikát strážný 68-008-E (možnost získání u naší firmy)
- Nabízíme: zvýhodněné volání a internet, bonusové dny, zálohy na mzdy, odměna za přivedení nového pracovníka, vánoční soutěže
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (mimo víkendy od 8 do 16 hod), e-mailem, kontaktní osoba: Lešinská Klára Bc., tel.: 770 111 869, e-mail: Klara.lesinska@ssi.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLetohradská 711/10, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

Special Service International, spol. s r.o.
  • Special Service International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Klára Lešinská
  • Telefon : +420 770 111 869
  • E-mail : Klara.lesinska@ssi.cz
  • Adresa : Letohradská 711/10, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

práce

hradec

volání

odměna

mzdy

zálohy

dny

bonusové

internet

czisco