Popis52235 Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie
ZamK
Pracoviště: Čujkovova 222/44, 700 30 Ostrava-Zábřeh
Kontakt: telefonicky 602 718 906, e-mailem nguyenxuanlan@seznam.cz, osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese Čujkovova 222/44, 700 30 Ostrava-Zábřeh

Náplň práce: prodej textilu a obuvi.

Požadavky: plynulá vietnamština výhodou (komunikační jazyk na pracovišti), nepožadujeme praxi v oboru, jedná se o práci i na pokladně s penězi.

Benefity: stravovací výhody.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoonlight H-B s.r.o Ostrava, Ostrava Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Moonlight H-B s.r.o
  • Moonlight H-B s.r.o
  • Kontakt : Xuan Lan Nguyen
  • Telefon : +420 602 718 906
  • E-mail : nguyenxuanlan@seznam.cz
  • Adresa : Moonlight H-B s.r.o Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

textilu

čujkovova

prodavači

nepožadujeme

vietnamština

výhodou

komunikační

jazyk

pracovišti

oboru