PopisKontakt: Zentková Maria, tel.: 773 086 449, e-mail: m.zentkova@flexiblemetal.com

Náplň práce: vykládá a přijímá zboží podle interních pravidel, zásobuje výrobní linku materiálem, díly a obaly, připravuje expedici na základě požadavků zákazníka, balí standardní zboží i nestandardní zásilky dle požadavků logistiky, manipulace s elektrickým paletovým vozíkem, vysokozdvižným vozíkem a s ručním paletovým vozíkem, podílí se na úklidu výrobní haly a skladovacích prostor

Požadavky: VZV, Český jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, životní připojištění, konzultační služby zdarma, 13 plat

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOderská 935/7a, Čakovice, 196 00 Praha 96 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

Flexible Metal s.r.o.
  • Flexible Metal s.r.o.
  • Kontakt : Maria Zentková
  • Telefon : +420 773 086 449
  • E-mail : m.zentkova@flexiblemetal.com
  • Adresa : Oderská 935/7a, Čakovice, 196 00 Praha 96

Klíčová slova

vozíkem

paletovým

zboží

požadavků

výrobní

český

vysokozdvižným

ručním

podílí

úklidu