Popiskontakt: e-mailem: Šebová Eva, tel.: 608 325 387, e-mail: hmgastro@seznam.cz

Náplň práce:
" práva, evidence a archivace daňových dokladů
" komplexní správa a řízení pohledávek
" emailová a telefonická komunikace s obchodními partnery
" správa a aktualizace provozních smluv a dokumentů
" práce v podnikovém systému ABRA
" administrativní práce
Požadujeme:
" znalost daňových dokladů a orientace ve výše uvedené agendě
" dobré komunikační schopnosti
" samostatnost a pečlivost
" práce s Excelem
" SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
" anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou
" pozitivní vztah k cukrářství a gastronomi
Nabízíme:
" práci v mezinárodním prostředí renomované firmy
" možnost neomezené konzumace pravé italské kávy
" přátelské prostředí
" multisport kartu
" možnost nákupu za velkoobchodní ceny
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMONACO int. s.r.o. - areál AEROTAXI, Mladoboleslavská 902, Kbely, 197 00 Praha 97 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-07-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

MONACO int. s.r.o.
  • MONACO int. s.r.o.
  • Kontakt : Eva Šebová
  • Telefon : +420 608 325 387
  • E-mail : hmgastro@seznam.cz
  • Adresa : MONACO int. s.r.o. - areál AEROTAXI, Mladoboleslavská 902, Kbely, 197 00 Praha 97

Klíčová slova

daňových

kontakt

gastronomi nabízíme quot práci

pečlivost quot práce

excelem quot sšvš

vzdělání

ekonomického

zaměření quot anglický

jazyk

výhodou