PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce :
" prodej a výkup ojetých vozů
" administrativní práce - nabídky financování, fakturace
" péče o vozy v prodeji
Požadavky :
" zkušenosti v prodeji ojetých vozidel min. 2 roky
" prodejní dovednosti, příjemné vystupování
" velmi dobrá produktová znalost automobilů
" spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, aktivní přístup
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme :
" atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti
" nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích
" zázemí silné a stabilní společnosti
" možnost vzdělávání a profesního růstu
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody a benefity (vstupenky na hokej, dostihy, koncerty, vlastní jídelna - příspěvek na stravu ....)
" řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě

Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

Autocentrum BARTH a.s.
  • Autocentrum BARTH a.s.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 464 645 128
  • E-mail : job@autocentrum.cz
  • Adresa : Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12

Klíčová slova

práce

koncerty

hokej

vstupenky

benefity

výhody

příspěvek

dostihy

ojetých

silné