PopisNáplň práce:
- Provozně-technická správa budov (revize, opravy, drobné
rekonstrukce, energie).
- Tvorba a realizace investičních a revizních plánů
- Zabezpečení řízení činností včetně kontrol technického zařízení
budov souvisejících s údržbou a servisem
- Zajištění aktivní komunikace s nájemci a dodavateli energií a služeb
- Pravidelný finanční a technický reporting spotřeb a správy budov
- Aktivní řešení operativních a mimořádných událostí
- Příprava reportů a podkladů pro výběrová řízení
- Zaznamenávání technické dokumentace

Požadujeme:
- Vysokoškolské či středoškolské vzdělání
- Praxe ve správě nemovitostí a údržbě budov
- Zkušenosti s vypracováním výběrových řízení na dodavatele
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Manažerské dovednosti
- Samostatnost a rozhodnost - aktivní přístup k řešení problémů
- ŘP skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:
- Zázemí stabilní stavební společnosti
- Zajímavou práci s vysokou mírou zodpovědnosti a seberealizace
- Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice (nástupní
hrubá mzda bude stanovena dohodou dle dosažené praxe a
zkušeností cca ve výši od 30.000,- do 40.000,- Kč)
- Pracovní smlouvu s možným nástupem ihned či dle domluvy, na
plný úvazek, na dobu neurčitou
- Služební automobil, notebook, telefon
- Místo výkonu práce Lovosice - sídlo firmy
Způsob prvního kontaktu: e-,ailem, telefonicky Po-Pá od 8.00-15.00 hokd. nbo osobně po předchozí tel. domluvě v sídle firmy Po - Čt od 8.00-14.00 hod. Životopis na pohovor s sebou!
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPřívozní 114/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

Raeder & Falge s.r.o.
  • Raeder & Falge s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kohout
  • Telefon : +420 725 505 495
  • E-mail : personalni@raeder-falge.cz
  • Adresa : Přívozní 114/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

aktivní

práce

řešení

řízení

finanční

dle

budov

praxe

práci

dohodou