PopisNáplň práce:

* provádění povrchové úpravy polotovarů nebo výrobků stříkáním nebo natíráním
* příprava povrchu pro lakování, broušení a opalování ploch, čištění a odmašťování
* obsluha, kontrola a údržba lakovacího zařízení / lakovacího boxu

Požadujeme:

* minimálně SOU – v oboru lakýrník či jiný strojírenský obor - výhodou
* praxe v oboru výhodou
* schopnosti pracovat podle výkresové a technologické dokumentace
* manuální zručnost
* spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
* ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně130 Kč Mzda maximálně160 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-14T19:51:15

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • Adresa : TEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

oboru

lakovacího

náplň

odborný

zodpovědnost

samostatnost ochota

učit

novým

věcemnabízíme perspektivu

stabilní