PopisNÁSTUP MOŽNÝ IHNED!
Náplň práce:
-příprava, výroba a prezentace pokrmů (hotová a minutková kuchyně)
-tvorba menu
-příprava, výroba a prezentace pokrmů pro společenské akce ( např. obložené mísy )
-dodržování standartů HACCP a BOZP
-zodpovědnost za úklid pracoviště a zařízení kuchyně
-okamžité řešení individuálních požadavků hostů s nadřízeným
Požadujeme:
-týmového hráče
-spolehlivost a smysl pro pořádek
-zájem o gastronomii
-ochotu učit se novým věcem a dělit se o zkušenostipracovní smlouvu na HPP
-odpovídající platové ohodnocení
-stravování zdarma
-přátelský kolektiv
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky mezi 9:00 - 18:00 hod.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěMichaela Schwarzová 001 - Restaurace na náměstí, Mírové náměstí 45/10, 418 01 Bílina 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Michaela Schwarzová
  • Michaela Schwarzová
  • Kontakt : Michaela Schwarzová
  • Telefon : +420 775 368 838
  • E-mail : info@krusovicka.cz
  • Adresa : Michaela Schwarzová 001 - Restaurace na náměstí, Mírové náměstí 45/10, 418 01 Bílina 1

Klíčová slova

výroba

prezentace

pokrmů

nástup

hpp odpovídající

smysl

pořádek zájem

gastronomii ochotu

učit

novým