PopisAUTOMECHANIK / AUTOMECHANIĆKA
- Místo výkonu práce: Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (10.9.2019 - 5.12.2019)
- Náplň práce: opravy nákladních automobilů
- Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu, ŘP sk. B, výhodou ŘP sk.C
- Nabízíme: odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonicky nebo e-mailem, tel. 731 757 450, kontaktní osoba Pavel Šmidrkal, e-mail: pavel.smidrkal@malina-vrse.info

- Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

MALINA - VRŠE s.r.o.
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Šmidrkal
  • Telefon : +420 731 757 450
  • E-mail : pavel.smidrkal@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

odměny

práce

mimofiremní

navíc

pračné

obědy

pracovišti

proplacené

přestávky

oběd