PopisMísto výkonu práce:
- Hlavní 55, Měšice

Prvotní kontakt:
- tel.: 283 980 330
- e-mail: mesice@mesice.cz
- osobně: Obecní úřad Měšice, Hlavní 55, Měšice

Upřesňující údaje:
Náplň práce: Správa majetku obce (budovy, pozemky, inženýrské sítě)
o zajišťování oprav, údržby, revize, pasporty majetku obce apod.
o plánování a návrhy oprav majetku a investic do rozpočtu obce
o zajišťování a zpracování cenových nabídek na plánované opravy a investice
o příprava podkladu pro uzavírání smluv (věcná břemena, smlouvy o dílo, návrhy na vklad,
o převod pozemků, vyhlášení záměru apod.)
o pomoc s přípravou strategie dlouhodobě udržitelné údržby majetku obce
o provozní zajištění odpadového hospodářství
Provozní činnost v rámci obce
o prioritizace a plánování práce zaměstnanců údržby
o zajišťování správy sítí v majetku obce a vedení evidence včetně zajišťování vyjádření ostatních správců sítí
o dozor na stavbách obce
o nájmy a pronájmy majetku obce
Veřejné zakázky malého rozsahu
o příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu
o podklady pro výběrové řízení
o zabezpečení výzev
o zpracování podkladů při hodnocení výběrových řízení

Požadavky:
- úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem (§ 4 zák. č. 312/2002 Sb.)
o znalost práce na PC (MS Office nebo podobné, práce s Internetem)
o příjemné vystupování, komunikativnost
- Výhodou je znalost správního řádu, místních poměrů, praxe ve veřejné správě, znalost stavebního práva, zkušenost se zadáváním veřejných zakázek malého rozsahu, zkouška zvláštní odborné způsobilosti dle zák. č. 312/2002 Sb. (není podmínkou)
- Nástup od 1.11.2019 či dříve
Lhůta pro podání přihlášky: Do 7. 8. 2019 do 12:00 hodin
Adresa pro podání přihlášky: Obec Měšice, Hlavní 55/22, Měšice 25064
Doklady připojené k přihlášce:
o strukturovaný profesní životopis
o výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
o úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
o případné reference nebo praxe

Způsob podání přihlášky: Uchazeč doručí přihlášku včetně všech příloh v písemné podobě v zalepené obálce poštou nebo osobně na podatelnu OÚ Měšice. Obálka bude označena textem "Veřejná výzva - referent majetkové správy" NEOTVÍRAT.
Podmínky pro podání přihlášky do veřejné výzvy a formulář přihlášky jsou zveřejněny: http://www.mesice.cz/obec-mesice-vyhlasuje-verejnou-vyzvu-na-obsazeni-pracovniho-mista-referent-majetkove-spravy/d-6461

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, vzdělávání, stravné, osobní příplatek Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHlavní 55/22, 250 64 Měšice u Prahy Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Obec Měšice
  • Obec Měšice
  • Kontakt : Ladislav Říha
  • Telefon : +420 283 980 330
  • E-mail : mesice@mesice.cz
  • Adresa : Hlavní 55/22, 250 64 Měšice u Prahy

Klíčová slova

majetku

přihlášky

podání

zajišťování

obceo

měšice

obce

znalost

hlavní

malého