PopisNáplň práce:
zajišťuje provoz recepce wellnesscentra a provádí obsluhu vybraných pracovišť (parní kabina, dry jet, hydrojet); dohlíží na bezpečnost návštěvníků bazénového komplexu a sauny; v případě potřeby poskytuje první předlékařskou pomoc a zajišťuje přivolání zdravotnického personálu.
Požadujeme:
dokončené SO vzdělání,
kurz plavčíka zakončený závěrečnou zkouškou,
znalost NJ nebo AJ,
příjemné jednání a vystupování,
vstřícné chování vůči klientům a kolegům,
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost,
zdravotní způsobilost a časovou flexibilitu.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti,
příjemné pracovní prostředí,
motivující finanční ohodnocení,
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna,
zajímavou práci, možnost seberealizace,
odborné vzdělávání,
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěLázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T14:26:03

Společnost

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Lukášová
  • Telefon : +420 384 750 842
  • E-mail : personalista@laznetrebon.cz
  • Adresa : Lázeňská 1001, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Klíčová slova

wellnesscentra

náplň

dny

sociální

vzdělávání pestrý

seberealizace odborné

možnost

práci

volna zajímavou

zdravotního