Popis
Požadujeme:
ŘP sk. "C + E," profesní průkaz, pro skupinu "E" minimální praxi, čistý trestní rejstřík,
časovou flexibilitu.

Pracovní náplň:
řízení nákladních vozidel na pravidelných trasách po západní Evropě - státech EU.

Nabízíme:
pravidelné jízdy v rámci EU, zajímavé finanční ohodnocení, reálná mzda 40 000 Kč - 55 000 Kč dle počtu dní v zahraničí, výkonu a stylu jízdy, zahraniční diety a kapesné, věrnostní odměny, bonusy za styl jízdy, mobilní telefon,udržovaný vozový park (DAF, MAN, Volvo) a komunikativní dispečink,
pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Telefonický kontakt v době od 8.00 do 15.00 hod. na č.tel. 778 533 935.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěŽelezárenská 315, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-07-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

VCHD Cargo a.s.
  • VCHD Cargo a.s.
  • Kontakt : Natalya Vassilevskaya
  • Telefon : +420 778 533 935
  • E-mail : natalya.vassilevskaya@vchd.cz
  • Adresa : Železárenská 315, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

jízdy

požadujeme řp

telefonudržovaný

výkonu

stylu

zahraniční

diety

kapesné

věrnostní

odměny