PopisPopis vykonávané činnosti:
Plánování a nákup materiálu od našich dodavatelů
Místem výkonu práce je Pávov 113, 586 01 Jihlava a Střítež u Jihlavy 3, 588 11
Náplň práce:
Dle výrobních plánů spolupracuje s dodavateli a objednává materiál pro výrobu světlometů.
Tvoří střednědobý a dlouhodobý plán objednání materiálu.
Udržuje komunikace mezi jednotlivými odděleními logistiky.
Komunikuje s dodavateli.
Spravuje dodavatelský program dle plánované výroby, připravuje reporty.
Další požadavky:
SŠ vzdělání
Komunikativní znalost AJ
První kontakt mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAutomotive Lighting s.r.o. - pracoviště společnosti, Pávov 113, Jihlava a Střítež u Jihlavy 3 Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Automotive Lighting s.r.o.
  • Automotive Lighting s.r.o.
  • Kontakt : Eva Podsedková
  • Telefon : +420 567 562 127
  • E-mail : eva.podsedkova@al-lighting.com
  • Adresa : Automotive Lighting s.r.o. - pracoviště společnosti, Pávov 113, Jihlava a Střítež u Jihlavy 3

Klíčová slova

popis

program

objednání

materiáluudržuje

komunikace

jednotlivými

odděleními

logistikykomunikuje

dodavatelispravuje

dodavatelský