PopisPracovní náplň:
•provádí základní měření geometrických veličin (délky, průměry, vizuální kontrola)
•statisticky vyhodnocuje neshodnou výrobu (procentuální hodnocení, Parretova analýza)
•prování vyhodnocení způsobilosti procesů, měřidel, systémů měření (cpk, cgk, MSA)
•podílí se na zlepšování systému QMS, EMS, využívá nástroje kvality – Fishbone diagram, 5xWHY
•vykonává audity ISM (ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001)
•spolupracuje v projektových týmech v rámci řízení kvality ve společnosti (obchodní projekty, FMEA)
•zpracovává plány kontroly a řízení - CP
•účastní se zákaznických auditů
•vede administrativu spojenou s řízení oddělení a kvality (protokoly o zkouškách, vzorkové a expertní analýzy, 8D reporty)
•komunikuje se zákazníkem při reklamačním řízení a vypořádání zákaznických auditů
Požadujeme:
•SŠ/VŠ vzdělání technického směru, znalost AJ/NJ na úrovni min. B1
• Dovednost při práci s měřidly a zkušebními zařízením
•Znalost práce s PC – kancelářský balík Microsoft Office, komunikace přes Outlook, Skype, prezentační technika
•Orientace ve standardech QMS, EMS
•Přesnost s důrazem na funkčnost i detail
•Výhodou certifikáty „manažer kvality“ nebo „interní auditor“
•Řidičský průkaz sk. B
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně31000 Kč Nastoupit od2019-08-12

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T19:11:36

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • Kontakt : Ladislav Drozd
  • Telefon : +420 556 492 018,606 711 136
  • E-mail : ladislav.drozd@tatra.cz
  • Adresa : TATRA METALURGIE a.s. - č.p.1448/5, Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice

Klíčová slova

kvality

řízení

zákaznických

iso

měření

qms

min

úrovni

ajnj

znalost