PopisPožadavky:
- minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské chemické, střední škola chemická
- znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, Google
- ŘP skup. B
- znalost AJ nebo NJ min. pasivně (psaní, překlad textu, tvorba dokumentu)
- orientace v chemické legislativě a systému jakosti ISO
- dobré komunikační a prezentační dovednosti
- ochota převzít zodpovědnost a obhájit výsledky práce
Náplň práce:
- spolupráce na řešení vývojových úkolů a inovací receptur produktů
- dohled nad vstupní kontrolou materiálů a výstupní kontrolou produktů
- zkoušení náhrad surovin ve směsích, hledání nových analytických metod pro produkty
- tvorba specifikací a po zaškolení i bezpečnostních listů vlastních produktů firmy
- zajišťování plnění chemické legislativy vztahující se na produkty podniku: látky a směsi,
ochrana ovzduší, vod atd.
- spolupráce s obchodním úsekem na poradenství zákazníkům, aplikacích produktů a tvorbě
reklamních materiálů (letáky, texty etiket, webové stránky atd.)
Nabízíme:
- zaměstnání v mladém kolektivu rodinné firmy menší velikosti (<25 zaměstnanců)
- práce v nově zařízené laboratoři na nejnovějších přístrojích
- podíl na vývoji nového ekologického produktu hrazeného pomocí dotačního programu
- možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje
- prostor pro uplatnění vlastních nápadů a přístupu
- balíček zaměstnanecký benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
V případě zájmu o pozici zašlete váš životopis e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCLASSIC Oil s.r.o., prac. Průmyslová zóna Kl. - Dříň, Areál Sochorové válcovny Třineckých železáren, Třinecká 1124, 273 43 Buštěhrad Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

CLASSIC Oil s.r.o.
  • CLASSIC Oil s.r.o.
  • Kontakt : Jan Skolil
  • E-mail : jskolil@classic-oil.cz
  • Adresa : CLASSIC Oil s.r.o., prac. Průmyslová zóna Kl. - Dříň, Areál Sochorové válcovny Třineckých železáren, Třinecká 1124, 273 43 Buštěhrad

Klíčová slova

chemické

práce

kontrolou

spolupráce

produktů

produktů

znalost

tvorba

vlastních

materiálů