PopisNáplň práce:
zametání, stírání podlah a úklid v budovách Domova pro seniory, v pokojích a koupelnách klientů; úklid v jídelnách a společenských místnostech; úklid po malování a zednických pracech; udržování, mytí a čištění společných prostor, chodeb, aj.

Požadujeme:
trestní rejstřík bez záznamů nutností; příspěvek na penzijní připojištění; plnění z fondu FKSP; podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele; možnost prodloužení pracovního poměru.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lenka Chrobáková:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: vs@dstovacov.cz,
- telefonicky na čísle 774 255 492,
- osobně po předchozí telefonické domluvě.

Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov Mzda minimálně15050 Kč Mzda maximálně16050 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace
  • Kontakt : Lenka Chrobáková
  • Telefon : +420 774 255 492
  • E-mail : vs@dstovacov.cz
  • Adresa : Nádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov

Klíčová slova

úklid

náplň

osoby

fksp

podnikové

stravování

příspěvkem

zaměstnavatele

možnost

prodloužení