PopisNáplň práce:
obsluha myčky ve stravovacím provozu; mytí a úklid nádobí; úklid prostor stravovacího provozu; pomocné práce při přípravě zeleniny (dle potřeby); mytí podlah v prostoru myčky, místnosti na pečivo a v chladící místnosti; používání mycího stroje domova pro seniory atp.

Požadujeme:
potravinářský průkaz; trestní rejstřík bez záznamů.

Nabízíme:
stravenky; prémie.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Alena Zavadilová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: stravovani@dstovacov.cz,
- telefonicky na čísle 581 701 587,
- osobně po předchozí telefonické domluvě.

Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěPro CleanLife s.r.o. - pracoviště Tovačov, Nádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov Mzda minimálně13350 Kč Mzda maximálně16000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

Pro CleanLife s.r.o.
  • Pro CleanLife s.r.o.
  • Kontakt : Alena Zavadilová
  • Telefon : +420 581 701 587
  • E-mail : stravovani@dstovacov.cz
  • Adresa : Pro CleanLife s.r.o. - pracoviště Tovačov, Nádražní 94, Tovačov I-Město, 751 01 Tovačov

Klíčová slova

myčky

provozu

mytí

úklid

místnosti

náplň

zavadilová

záznamůnabízíme stravenky

prémiezájemci

hlásit