PopisFirma Brabec velkoobchod s.r.o. přijme na HPP administrativní pracovnici/pracovníka.
Náplň práce:
- administrativní činnost
- fakturace
- vyřizování objednávek
- komunikace s dodavateli, zákazníky a obchodními zástupci ohledně zboží
- příjem objednávek od zákazníků, po telefonu i osobně
- zadávání objednávek do systému
- návrh a zpracování nákupních objednávek
- domlouvání bonusových akcí
- zadávání dat do systému
- vedení pokladny
Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou. Dobrou znalost práce PC.
Nabízíme:
- mzdu od 20000 Kč
- možnost firemního stravování
- proplacené přesčasy
- podnikové slevy
- stravenky (součást uvedené mzdy)
- zaškolení
- volné víkendy a svátky
V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail personalistka@napojebrabec.cz nebo volejte 778 719 455 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPocoucov 83, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T11:17:19

Společnost

Brabec velkoobchod s.r.o.
  • Brabec velkoobchod s.r.o.
  • Kontakt : Jana Chytková
  • Telefon : +420 778 719 455
  • E-mail : personalistka@napojebrabec.cz
  • Adresa : Pocoucov 83, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

objednávek

systému

zadávání

administrativní

objednávek

práce

proplacené

stravování

firemního

firma