PopisMísto výkonu práce: Dolní Bezděkov 2
NÁPLŇ PRÁCE:Koordinátor pro cizojazkyčné zaměstnance, pravidelná komunikace se zaměstnanci - zajištění jejich potřeb (úřady, lékař, apod.), řešení problémů přímo na pracovišti, zajištění a koordinování ubytování, včetně administrativy - účast na náborovém procesu zaměstnanců, tlumočnická a překladatelská činnost, pracovní cesty po ČR
POŽADAVKY: znalost srbského, ruského nebo ukrajinského jazyka - výhodou
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v ÚT, ČT a to od 9:00 - 11:00 hod. nebo osobní kontakt na pracovišti a to po předchozí domluvě s paní Cuberovou. K prvotnímu kontaktu si vezměte s sebou životopis.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDolní Bezděkov 2, 538 62 Hrochův Týnec Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

AP Continental s.r.o.
  • AP Continental s.r.o.
  • Kontakt : Cubera György
  • Telefon : +420 774 739 410
  • E-mail : apcontinental@centrum.cz
  • Adresa : Dolní Bezděkov 2, 538 62 Hrochův Týnec

Klíčová slova

pracovišti

zajištění

kontakt

místo

výše

cesty

čr požadavky

znalost

srbského

ruského