PopisV případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: info@garofalo.cz
nebo volat na tel.č.: 737 060 428 denně od 11 - 17 hod. a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Sládkova č.p. 132, 432 01 Kadaň 1

Požadujeme - praxi v oboru, pečlivost, svědomitost, smysl pro čistotu a pořádek, základy italské gastronomie vítána

Náplň práce - práce s pokladním systémem, obsluha hostů od objednávání až po zaplacení, kompletní znalost jídelního, nápojového a vinného lístku, připravovat restauraci před a po provozu, udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSládkova 132, 432 01 Kadaň 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Simona Bauerová
  • Simona Bauerová
  • Kontakt : Simona Bauerová
  • Telefon : +420 737 060 428
  • E-mail : info@garofalo.cz
  • Adresa : Sládkova 132, 432 01 Kadaň 1

Klíčová slova

práce

pořádek

čistotu

udržovat

zaplacení

gastronomie

vítánanáplň

pokladním

systémem

obsluha