PopisPopis pozice: jedná se o montáž vodovodů a kanalizací, pokládka betonových, silničních a kanalizačních prvků. Inženýrské sítě a dopravní stavby.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, školení, stravné, zvýhodněné volání pro zaměstnance
Požadujeme - vyučen ve stavebním oboru, praxi na stavbách, spolehlivost, ŘP sk. C výhodou
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným, divize Plzeňské komunikace [214], Presslova 13, 30100 Plzeň 1 Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným
  • Kontakt : Lacinová J., Wludyková R.
  • Telefon : +420 417 941 121,724 245 338,417 941 119
  • E-mail : lacinova@vhs.cz, wludykova@vhs.cz
  • Adresa : Vodohospodářské stavby, společnost s ručením omezeným, divize Plzeňské komunikace [214], Presslova 13, 30100 Plzeň 1

Klíčová slova

popis

ohodnocení

spolehlivost

stavbách

praxi

oboru

stavebním

vyučen

zaměstnancepožadujeme

volání