PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail kominictvi@kominictvi-svecar.cz.
Požadujeme: reprezentativní vystupování, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, tvůrčí činnost, práce s PC.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky a dodavateli, tvorba CN, faktur a dokumentů, nákup, prodej (sortiment komíny, krby, kamna a doplňky).
Výhodou: znalost fakturačního systému POHODA, zkušenosti v oblasti vytápění. PD: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Pracoviště: Trávnická 7, Prostějov Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarek Švécar - pracoviště, Trávnická 2449/7, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Marek Švécar
  • Marek Švécar
  • Kontakt : Marek Švécar
  • Telefon : +420 775 710 218
  • E-mail : kominictvi@kominictvi-svecar.cz
  • Adresa : Marek Švécar - pracoviště, Trávnická 2449/7, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

nástup

fakturačního

prodej

sortiment

komíny

krby

kamna

doplňky výhodou

znalost

systému