PopisNáplň práce:
mechanik nákladních (Mercedes Benz, Daf,Renault a přípojných (Magyar, Van Hool, Schwarzmüller) vozidel; mechanická práce na autodílně; odstraňování poruch; opravy a preventivní údržba vozů; diagnostika závad.

Požadujeme:
praxe v oboru; řidičský průkaz C+E výhodou.

Nabízíme:
příspěvek na stravování v místě pracoviště; 25 dnů dovolené; možnost dalšího vzdělávání.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Jana Zahradníková:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: jana.zahradnikova@omega.gcatrans.com,
- telefonicky v čase od 8:00 do 12:00 hod. na čísle 721 379 995.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěOMEGA SERVIS HOLDING a.s.-pracoviště Želatovice, Želatovice 147, 751 16 Želatovice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

OMEGA SERVIS HOLDING a.s.
  • OMEGA SERVIS HOLDING a.s.
  • Kontakt : Jana Zahradníková
  • Telefon : +420 581 299 523
  • E-mail : jana.zahradnikova@omega.gcatrans.com
  • Adresa : OMEGA SERVIS HOLDING a.s.-pracoviště Želatovice, Želatovice 147, 751 16 Želatovice

Klíčová slova

náplň

kontaktní

stravování

místě

pracoviště

dnů

dovolené

možnost

dalšího

vzdělávánízájemci