PopisNáplň práce:
-obsluha strojových zařízení
-kontrola kvality výrobků
-používání předepsaných ochranných pomůcek
Očekáváme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost a fyzickou zdatnost
- výhodou - znalost zásad správné výrobní praxe
- výhodou - znalost ukrajinštiny
- ochota a schopnost pracovat spolehlivě a pečlivě, učit a rozvíjet se, umění přizpůsobovat se změnám, komunikovat a řešit problémy i ve složitějších situacích, zvládat stres.
- chuť pracovat, vážit si své práce
Pracovní doba (od - do): ranní 6-18 hod. noční 18-6 hod.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěTivall CZ, s.r.o.,, Eduarda Proppera 641, 417 42 Krupka 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-11-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Tivall CZ, s.r.o.
  • Tivall CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Renata Fléglová
  • E-mail : renata.fleglova@cz.nestle.com
  • Adresa : Tivall CZ, s.r.o.,, Eduarda Proppera 641, 417 42 Krupka 1

Klíčová slova

pracovat

schopnost

znalost

výhodou

náplň

stres

sezměnám

komunikovat

řešit

problémy