PopisŽivotopis zašlete na e-mail jan.zemina@geminioptika.cz.
Požadujeme:
- vzdělání v oboru oční optik nebo min. 3 roky praxe
- pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost
- chuť učit se novým věcem
- profesionální přístup k zákazníkům
Náplň práce:
- prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
- doporučení vhodné korekční pomůcky
- drobné opravy
- vedení ostatní administrativy
Nabízíme:
- zázemí prosperující české společnosti
- vzdělávací programy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGEMINI oční optika s.r.o. - Prostějov, Svatoplukova 2445/42, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

GEMINI oční optika s.r.o.
  • GEMINI oční optika s.r.o.
  • Kontakt : Jan Zemina
  • E-mail : jan.zemina@geminioptika.cz
  • Adresa : GEMINI oční optika s.r.o. - Prostějov, Svatoplukova 2445/42, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

životopis

české

vhodné

korekční

pomůcky

drobné

opravy

vedení

ostatní