PopisZabezpečená rozrůstající se firma hledá do svého kolektivu nové členy.
Základní náplň práce: kompletace výrobků, pájení a osazování DPS, výroba kabeláží, apod.
Požadavky: manuální zručnost
Ostatní: Rozmanitá a zajímavá práce s viditelnými výsledky. Veškeré věci co provádíme na firmě, se dají naučit i neznalého člověka, který má chuť se něčemu přiučit.
Výhoda: vzdělání technikého směru - není však podmínkou. Možnost dalšího postupu.
Nástup možný ihned
V rámci výběrového řízení zasílejte své životopisy na e-mail: mirek@ledsystem.cz
tel.: 604 852 237 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOpavská 492, 747 64 Velká Polom Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

ATLAS servis CZ, s.r.o.
  • ATLAS servis CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Šmajstrla
  • Telefon : +420 604 852 237
  • E-mail : mirek@ledsystem.cz
  • Adresa : Opavská 492, 747 64 Velká Polom

Klíčová slova

práce

zabezpečená

směru

dají

naučit

neznalého

člověka

chuť

něčemu

přiučitvýhoda