PopisZZ
Pracoviště: Ruská 2887/101, Ostrava - Vítkovice
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, volat můžete Po-Pá 9-14 hod.
na č. 702 220 586, příp. pište na e-mail.

Požadujeme: Znalost a čtení výkresové dokumentace.
Náplň práce: Třískové obrábění výkovků nebo odlitů pro výrobu strojních součástí, náhradních a jiných dílů podle výkresové dokumentace.
Práce na 3 směny (R, O, N) nebo do nepřetržitého provozu (podle konkrétního strojního zařazení).
Nabízíme: podnikové stravování - dotované stravování v závodní kantýně. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěRuská 2887/101, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.
  • VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s.
  • Kontakt : Vladimír Mařádek
  • Telefon : +420 702 220 586
  • E-mail : vladimir.maradek@vitkovice.cz
  • Adresa : Ruská 2887/101, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

stravování

výkresové

zz pracoviště

dokumentace práce

výrobu

strojních

součástí

náhradních

jiných

dílů