PopisPožadujeme: min. SŠ vzdělání (výhodou je splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách), způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zkušenosti s dluhovou nebo sociální problematikou výhodou, dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, zodpovědnost, ochotu dále se vzdělávat, samostatnost i schopnost týmové práce, ochotu dojíždět za klienty i do jiných lokalit v rámci regionu, dobrou uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B výhodou.
Pracovní náplň: vyhledávání a kontaktování klientů ve finanční tísni, s dluhy anebo s exekucemi, poskytování informačního servisu a poradenství ohledně finančních rizik, jejich předcházení a řešení, shromažďování dokumentace k finanční/dluhové situaci klientů, zpracovávání protidluhových plánů a návrhů na oddlužení, asistence při komunikaci a jednání na úřadech a s věřiteli, kancelář ve Zlíně, výjezdy za klienty po celém kraji.
Nabízíme: hrubou mzdu ve výši 32 000 Kč, dvě pracovní místa na úvazek 1,0, práci na HPP na dobu určitou od 1.10.2019 do 31.3.2022.
Výhody: zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace, práci pod týmovou i individuální supervizí.
Termín nástupu: 1.10.2019
Další informace
Pokud Vás naše výběrové řízení zaujalo, zašlete nám Váš motivační dopis a strukturovaný životopis. Vybraní zájemci budou pozváni na individuální pohovor. Motivační dopis a životopis zasílejte na adresu: asistentka@podaneruce.cz do 22.8.2019, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - Protidluhový poradce (Zlín)". Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová
Tel.: 774 701 570
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.
Pro bližší informace nás kontaktujte.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSdružení Podané ruce, o.s. - Zlín, Gahurova 1563, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně32000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Sdružení Podané ruce, o.s.
  • Sdružení Podané ruce, o.s.
  • Kontakt : Mgr. Hana Rumanová
  • Telefon : +420 774 701 570
  • E-mail : asistentka@podaneruce.cz
  • Adresa : Sdružení Podané ruce, o.s. - Zlín, Gahurova 1563, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

řízení

práci

údajů

individuální

výběrové

motivační

dopis

životopis

klientů

souladu