PopisPracovněprávní vztah - DPP
Pracoviště: Domácí zdravotní péče - domácí a přirozené prostředí pacientů - Č. Budějovice a okolí.
Požadované vzdělání: dle zákona 96/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů
Prac. doba: 300 hodin/rok
Nástup: dle domluvy
Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), ve znění pozdějších předpisů; Minimální praxe u lůžka 2 roky;
Zdravotní způsobilost, bezúhonnost; Praktické a samostatné myšlení;
Komunikativnost, trpělivost, empatii; Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Zájemci, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis do 31.8.2018 na e-mail jana.bartosova@cbudejovice.charita.cz, tel.: 731 604 187. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŽižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně119 Kč Nastoupit od2019-07-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T02:01:51

Společnost

Městská charita České Budějovice
  • Městská charita České Budějovice
  • Kontakt : Jana Bartošová
  • Telefon : +420 731 604 187
  • E-mail : jana.bartosova@mchcb.cz
  • Adresa : Žižkova tř. 309/12, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

dle

výkonu

péče

zákona

povolání

souvisejících

pozdějších

znění

způsobilost

zdravotní