Popisz: 22.6.2018, a: 17.12.2018, souhlas s nabízením volného pracovního místa cizincům
Náplň: Broušení, louhování, čištění a odstraňování poškozeného a starého laku. Povrchová příprava, maskování, úprava pasivací a aplikace základních a vrchních barev na exteriérové i interiérové letadlové celky a části letadel. Míchání a ředění barev i při opravách za účelem dosažení správné viskozity případně požadovaného odstínu v souladu s technickými listy materiálů a dokumentací výrobců letadel. Natírání a nástřik nápisů, lepení a příprava maskovacích šablon.
Požadujeme: Znalost technologie lakýrnických a natěračských prací. Znalost anglického jazyka na základní úrovni.

Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na ubytování, 5 dní dovolené nad zákonný rámec, 2 sickday, bonusy, možnost nadpracovat si hodiny, vedení účtu u Raiffeisenbank zdarma, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, odměna za doporučení kvalifikovaného zaměstnance, systém školení, firemní akce
Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@@jobair.cz.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěGen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-18T02:15:21

Společnost

JOB AIR Technic a.s.
  • JOB AIR Technic a.s.
  • Kontakt : Petra Martínková
  • Adresa : Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Klíčová slova

znalost

barev

letadel

příprava

souhlas

příspěvek

rámec

zákonný

dovolené

dní