PopisNáplň práce:
- spolupráce s projektovým týmem, schvalování dílů
- řešení zákaznických požadavků a neshod
- aktivní účast při zákaznických auditech
- interní auditování
Požadavky:
- SŠ/VŠ technického směru
- aktivní znalost AJ
- praxe v automotive na pozici v kvalitě
- zkušenost s audity výhodou
- výborné komunikační schopnosti - denní kontakt se zákazníky
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody
- jazykové kurzy
- vzdělávání formou doplňkových školení
- příspěvek na stravování
- pružná pracovní doba
Mzda od 30.000Kč, hlavní pracovní poměr, vhodné i pro absolventy, CV posílat na mail Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPrůmyslová 595, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

Sigmaplast a.s.
  • Sigmaplast a.s.
  • Kontakt : Lucie Foltmanová
  • Telefon : +420 777 099 192
  • E-mail : lucie.foltmanova@sigmaplast.cz
  • Adresa : Průmyslová 595, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

pracovní

zákaznických

aktivní

náplň

formou

kontakt

zákazníky nabízíme

příjemné

prostředí

zaměstnanecké