Popismísto výkonu práce : Rýmařov

náplň práce:
- obsluha automatických výrobních linek na výrobu a řezání pěnového polystyrénu
- obsluha VZV - navážení vstupního materiálu a odvážení hotových výrobků do skladu
- vyplňování podkladů z výroby

nabízíme:
- práci na moderních výrobních linkách na výrobu a řezání pěnového polystyrénu,
- pracovní poměr na dobu neurčitou, na plný pracovní úvazek ve 3 směnném provozu,
- nástup možný ihned
- plat od 105 Kč/hod, + stravenky, odměny za nezameškané hodiny, roční odměny,
- po zapracování další navyšování mzdy dle schopností a dovedností zaměstnance,
- po zaškolení možnost získat průkaz řidiče VZV,
- místo vhodné i pro absolventy,

požadujeme:
- samostatnost a odpovědný přístup,
- pečlivost při dodržování výrobních postupů,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru
Z : 25.7.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěStyrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

Styrotrade, a.s.
  • Styrotrade, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • E-mail : radek.krvac@styrogroup.cz
  • Adresa : Styrotrade, a.s. - pracoviště v Rýmařově, třída Hrdinů 1327/59, 795 01 Rýmařov

Klíčová slova

výrobních

místo

výrobu

pracovní

odměny

vzv

polystyrénu

řezání

pěnového

obsluha