PopisCZ-ISCO: 41323 Operátoři počítačů pro třídění a evidenci dat
OPERÁTOR/-KA POČÍTAČŮ
- Místo výkonu práce: Černožice 170, 503 04
- PP na dobu neurčitou
- Náplň: zadávání dat do PC, komunikace se zákazníkem
- Požadujeme: SŠ, znalost ruského jazyka - úroveň B1
V případě zájmu zašlete své životopisy na e-mail: kit.ivan@seznam.cz, nebo nás kontaktujete telefonicky na č. 776 083 312 Ivan Mykhaylyshyn, nebo se dostavte v pracovní den - PÁTEK mezi 9-11hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOK Garant, s.r.o. [1], Černožice 170, 503 04 Černožice nad Labem Mzda minimálně13500 Kč Mzda maximálně15500 Kč Nastoupit od2017-05-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

OK Garant, s.r.o.
  • OK Garant, s.r.o.
  • Kontakt : Ivan Mykhaylyshyn
  • Telefon : +420 776 083 312
  • Adresa : OK Garant, s.r.o. [1], Černožice 170, 503 04 Černožice nad Labem

Klíčová slova

czisco

životopisy

jazyka

úroveň

b1v

případě

zájmu

zašlete

kitivanseznamcz

znalost