Popis*Svůj strukturovaný životopis zašlete na kariera@stoklasa.cz, do předmětu zprávy uveďte: Brigáda-kontejnery. Nebo nás kontaktujte telefonicky na tel: 734 112 500
BRIGÁDA - Pracovník skladu, vykládka kontejnerů
NÁPLŇ PRÁCE: Vykládání kontejneru
POŽADUJEME: Chuť pracovat
NABÍZÍME: Zázemí prosperující a stabilní české společnosti
Práce na DPP. Místo výkonu práce – Bolatice. Nástup ihned. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Stoklasa textilní galanterie s.r.o.
  • Kontakt : Anna Adámková
  • Telefon : +420 734 112 500
  • E-mail : kariera@stoklasa.cz
  • Adresa : Stoklasa textilní galanterie s.r.o. - Bolatice, Průmyslová 934/13, 747 23 Bolatice

Klíčová slova

práce

vykládání

nástup

bolatice

výkonu

dppmísto

společnosti práce

české

stabilní

prosperující