Popis*KO: Gocalová Hana, životopis zasílejte na e-mail: gocalova@lamagroup.cz
Požadujeme: středoškolské vzdělání, velmi dobrá znalost práce s počítačem (MS Office), schopnost učit se novým věcem, zodpovědnost, důslednost a samostatnost, loajalitu a flexibilitu, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, zdravé sebevědomí, odolnost vůči stresu, dobré komunikační dovednosti.
Náplň práce: práce na recepci sportovního areálu, podávání a prodej drobného občerstvení /káva, čaj, nealkoholické a alkoholické nápoje, prodej sportovních potravinových doplňků, cukrovinky, obsluha solária, posilovny.
Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí, základní mzdu + bonusy,přátelské, dynamické a moderní pracoviště v Hradci nad Moravicí.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLAMA ENERGY a.s., Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

LAMA energy a.s.
  • LAMA energy a.s.
  • Kontakt : Hana Gocalová
  • E-mail : sorge@lamaenergy.cz
  • Adresa : LAMA ENERGY a.s., Gudrichova 763, 747 41 Hradec nad Moravicí

Klíčová slova

práce

prodej

gocalová

obsluha

podávání

drobného

občerstvení

káva

čaj

nealkoholické