PopisNáplň práce: Prodej látek, galanterie, šicích strojů, apod.
Očekáváme pozitivní přístup k zákazníkovi.
Vhodné i pro důchodce.
Možnost i zkrácené pracovní doby
Příjemná pracovní atmosféra v rodinné firmě a v přátelském kolektivu přímo v centru Českých Budějovicích.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravu - stravenky, Mzdové odměny dle dosažených výsledků.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky (PO-PÁ, 9:00 - 16:00 hod), e-mailem nebo osobně po předchozí telefonické domluvě. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHaišman s.r.o. - Krajinská ul., Krajinská 30/11, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

Haišman s.r.o.
  • Haišman s.r.o.
  • Kontakt : Haišmanová Marie
  • Telefon : +420 387 312 888
  • E-mail : obchod.budejovice@seznam.cz
  • Adresa : Haišman s.r.o. - Krajinská ul., Krajinská 30/11, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

pracovní

náplň

případě

stravu

stravenky

mzdové

odměny

dle

dosažených

výsledkův