PopisNÁPLŇ PRÁCE:
• Odpovědnost za finální kontrolu produktů
• Práce s výkresovou dokumentací
• Řízení nejakosti, neshodné výroby
• Zmetkové řízení
• Zadávání dat do PC
• Úplné střední vzdělání s maturitou
• Dobrý zrak a manuální přesnost, zručnost
• Schopnost číst v technické dokumentaci
• Výstupní kontrola dílů
• Provádění vstupních a výstupních kontrol dílů, rozpracované a hotové výroby
• Kontrola kompletnosti výrobků, kvality provedení a souladu s technickou dokumentací (rozměrová kontrola, vizuální kontrola svarů, kontrola povrchových úprav), zpracování měřičských listů, atestů a výstupní dokumentace
• Evidence měřidel

POŽADUJEME:
• Praxe na podobné pozici ve strojírenské firmě výhodou
• Znalost práce na PC s důrazem na MS Office
• Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• Znalost IS Helios je výhodou

NABÍZÍME:
• Práce v prosperující výrobní společnosti
• Práce v příjemném prostředí se vstřícnými kolegy
• Různorodou a perspektivní práci
• Flexibilní pracovní dobu
• Nástup možný ihned

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-25T17:22:06

Společnost

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Glajcarová
  • Telefon : +420 777 990 393
  • E-mail : pglajcarova@bskmetal.cz
  • Adresa : Jateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Klíčová slova

kontrola

náplň

dokumentace evidence

firmě

strojírenské

pozici

podobné

měřidelpožadujeme praxe

výstupní

práce