PopisKO: Masiariková Radka, tel.: 777 883 758, životopis zasílejte na e-mail: info@tiskneme.com
Možno přijít osobně na adresu: Podvihovská 12, Opava-Komárov, ale předem si domluvte schůzku.
Požadujeme: SOU vzdělání, praxe výhodou ne podmínkou, vše zaškolíme, nutná znalost práce na PC, chuť pracovat.
Náplň práce: obsluha počítačů a plotru-tiskáren
Pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod., ve výjimečných případech 2 směny po dohodě možné i jiné časy směn.
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Nástup od 2.9.2019, po domluvě možnost i dříve.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěRené Žídek - Žídek tisk, Podvihovská 304/12, Komárov, 747 70 Opava 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T01:56:20

Společnost

René Žídek
  • René Žídek
  • Kontakt : Radka Masiariková
  • Telefon : +420 777 883 758
  • E-mail : info@tiskneme.com
  • Adresa : René Žídek - Žídek tisk, Podvihovská 304/12, Komárov, 747 70 Opava 9

Klíčová slova

práce

dobu

možné

obsluha

počítačů

plotrutiskáren pracovní

doba

hod

výjimečných

případech