PopisPožadujeme: výuční list nebo maturitu v oboru, znalost práce s PC diagnostikou, samostatnost, schopnost pracovat v mladém progresivním kolektivu.
Znalost vozů Peugeot výhodou (nikoli nutností).
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: diagnostika a opravy vozů.
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, osobní ohodnocení, zvláštní prémie.
Pracoviště Humpolec.
Osobní kontakt dohodnout předem telefonicky nabo e-maliem na výše uvedených kontaktech. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAutopraktik, s.r.o. - pracoviště, Hradská 494, 396 01 Humpolec Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

Autopraktik, s.r.o.
  • Autopraktik, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Hobza
  • Telefon : +420 724 154 813
  • E-mail : hobza@autopraktik.cz
  • Adresa : Autopraktik, s.r.o. - pracoviště, Hradská 494, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

práce

požadujeme

humpolec osobní

smlouvu

dobu

neurčitou

osobní

ohodnocení

zvláštní

prémie pracoviště