PopisPracovní náplň:
- koordinace a vedení prací, řízení subdodavatelů
- kontrola dodržování BOZP
- kontrola kvality prováděných prací
- kontrola plnění harmonogramu
- přejímka prací subdodavatelů
- komunikace s investorem, TDI a projektantem
- fakturace, předání a převzetí díla investorem

Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavebního zaměření nebo VŠ obor konstrukce a dopravní stavby
- autorizace v oboru nebo dostatečná praxe pro její získání
- řídící a komunikační dovednosti
- samostatnost, spolehlivost, důslednost Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHusova 1697, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-26T11:05:11

Společnost

M - SILNICE a.s.
  • M - SILNICE a.s.
  • Kontakt : Milan Bůžek
  • Telefon : +420 495 842 216;702 205 784
  • E-mail : milan.buzek@msilnice.cz
  • Adresa : Husova 1697, Bílé Předměstí, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

kontrola

subdodavatelů

prací

pracovní

oboru

stavebního

zaměření

obor

konstrukce

dopravní