PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
technická funkce; řízení a organizace mechanizace, opravárenství a rostlinné výroby; zajišťování oprav, dopravy, polních prací; práce přesčas v době sezonních prací.

Požadujeme:
praxe v oboru výhodou; řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:
25 dnů dovolené, kapitálové životní pojištění.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Jitka Zelová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: zodcernotin@tiscali.cz
- telefonicky od 7:00 do 15:00 hod. na čísle 581 650 412.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČernotín 160, 753 68 Černotín Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

Zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Černotíně
  • Zemědělské obchodní družstvo se sídlem v Černotíně
  • Kontakt : Jitka Zelová
  • Telefon : +420 581 650 412
  • E-mail : zodcernotin@tiscali.cz
  • Adresa : Černotín 160, 753 68 Černotín

Klíčová slova

nástup

osoby

bnabízíme 25

dnů

dovolené

kapitálové

životní

pojištěnízájemci

hlásit

kontaktní