PopisSpolečnost BMK Czech Technologies s.r.o. patří s počtem 240 zaměstnanců mezi významné výrobce elektronických vodoměrů, plynoměrů a elektroměrů v České republice. Společnost je součástí společnosti BMK Group GmbH & Co. KG se sídlem v Německu a která je zastoupena i v jiných evropských a mimoevropských zemích.
NÁPLŇ PRÁCE:
příprava komponentů pro výrobu
osazování, pájení elektronických součástek
montáž elektronických sestav
POŽADUJEME:
manuální zručnost
chuť pracovat
dobrý zdravotní stav
bezúhonnost, spolehlivost
minimální znalost českého jazyka (není nutností)
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, práce v čistém prostředí
V případě zájmu zaslat životopis na info@bmk-group.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěBMK Czech Technologies s.r.o. 001, Eduarda Proppera 694, 417 42 Krupka 1 Mzda minimálně17700 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

BMK Czech Technologies s.r.o.
  • BMK Czech Technologies s.r.o.
  • Kontakt : Ingeborg Kerula
  • Telefon : +420 415 409 130
  • E-mail : info@bmk-group.cz
  • Adresa : BMK Czech Technologies s.r.o. 001, Eduarda Proppera 694, 417 42 Krupka 1

Klíčová slova

elektronických

společnost

bmk

zaslat

českého

výrobuosazování

pájení

součástekmontáž

sestav požadujememanuální

zručnostchuť