PopisPracovní doba 07,00 - 14,00hod., možnost práce i na zkrácený úvazek nebo pružné pracovní doby.

Náplň práce:
základování po tmelení, bodové lakování, leštění

Požadujeme:
samostatnost, spolehlivost, pracovní disciplínu, praxe v oboru vítána.

Nabízíme:
možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ; penzijní připojištění, profesní růst, odměny z výkonu, servis vlastního vozu za režijní náklady

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: tdg@volny.cz;
- telefonicky (08,00 - 14,00hod.) na čísle 603 295 985 - pan Tůma
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHranice III-Velká 84, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-30T04:35:08

Společnost

Autocentr Servis TDG, s.r.o.
  • Autocentr Servis TDG, s.r.o.
  • Kontakt : Vlastimil Tůma
  • Telefon : +420 603 295 985
  • E-mail : tdg@volny.cz
  • Adresa : Hranice III-Velká 84, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

pracovní

1400hod

výkonu

práce

režijní

profesní

růst

odměny

servis

vlastního