PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Informační kancelář (autobusové nádraží), Lochmanova č.p. 177, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej místenek a rezervací
- vrácení, reklamace místenek
- prodej a dobíjení čipových karet
- prodej jízdních řádů
- potvrzování a evidence žákovských průkazů
- poskytování informací o jízdních řádech
- odvod denních tržeb
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- dobré komunikační dovednosti
- spolehlivost, pečlivost a svědomitost
NABÍZÍME:
- zvýhodněné cestování firemními autobusy
- příspěvek na stravování
- možnost výhodné půjčky
KONTAKT: TELEFONICKY 6.30 - 15 hodin NEBO E-MAILEM
Němcová Jindřiška Mgr., tel.: 567 121 209, e-mail: personalni@icomtransport.cz
(personální oddělení ICOM transport a.s. Jihlava) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. - informační kancelář (autobusové nádraží), Lochmanova 177, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 Mzda minimálně16300 Kč Nastoupit od2019-10-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • Kontakt : Jindřiška Němcová
  • Telefon : +420 567 121 209
  • E-mail : personalni@icomtransport.cz
  • Adresa : ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s. - informační kancelář (autobusové nádraží), Lochmanova 177, 562 01 Ústí nad Orlicí 1

Klíčová slova

prodej

jízdních

místo

příspěvek

trestní

bezúhonnost

dobré

komunikační

dovednosti

spolehlivost