PopisPráce vhodná i pro OZP !

Požadujeme:
SOU / SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.
Pracovní náplň:
starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení (tarif+odměna+prémie), další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace, prémie, stravenky.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na výše uvedený e-mail. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěBM ČESKO s.r.o., pracoviště Kladno, bauMax, Unhošťská 3231, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-07-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • E-mail : Kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o., pracoviště Kladno, bauMax, Unhošťská 3231, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

zboží

práce

samostatnou

regálů nabízíme hpp

smlouva

roky

zajímavé

mzdové

ohodnocení

tarif+odměna+prémie