PopisMísto výkonu práce Moravany.
Náplň práce :
- obsluha jednoho z našich moderních CNC strojů, olepovačky, výroba nábytku
Požadujeme:
- vzdělání nebo praxi ve výrobě nábytku, zkušenosti s obsluhou CNC strojů,Olepovačky, samostatnost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme :
- zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi
dobré platové ohodnocení s motivační složkou, práce v příjemném prostředí a podpora zkušeného a vstřícného kolektivu, možnost kariérního růstu
Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní akce
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - dle dohody. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJP-KONTAKT, s.r.o. - pracoviště Moravany, 9. května 289, 533 72 Moravany u Holic Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

JP-KONTAKT, s.r.o.
  • JP-KONTAKT, s.r.o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 778 484 964
  • E-mail : personalistika@jp-kontakt.cz
  • Adresa : JP-KONTAKT, s.r.o. - pracoviště Moravany, 9. května 289, 533 72 Moravany u Holic

Klíčová slova

práce

cnc

místo

kolektivu

společnosti

velmidobré

platové

ohodnocení

motivační

složkou