Popismísto výkonu práce: Vrážská č.p. 143, Radotín, 153 00 Praha 512
kontakt: Salačová Eva DiS., tel.: 725980356, e-mail: eva.salacova@manag.com
Hrubá měsíční mzda: od 25 000 - 35 000Kč.

Náplň práce: sváření metodou MIG/ MAG materiály ocel i nerez tloušťka od 2 do 40 mm, svařování tlakových nádob, pomocných konstrukcí a potrubí, znalost čtení výkresové dokumentace, zámečnické sestavení dílů před svařením, rovnání svařenců
Požadujeme: vzdělání v technickém směru, praxe na pozici svářeče minimálně 2 roky, schopnost čtení výkresové dokumentace, technický typ, manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme: práce na jednu směnu, mzda od 165 Kč do 230 Kč/ hod. + výkonové bonusy 15 - 20 Kč/ hod., 5 týdnů dovolené, stravování nebo stravenky, příspěvek na penzijní pojištění
V případě, že Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete prosím Váš profesní životopis na E-mail: eva.salacova@manag.com a do předmětu zprávy uveďte Svářeč - JANKA Radotín, a.s.

Zaměs.výhody: zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, přátelský kolektiv, nástup možný ihned, místo výkonu práce Praha Radotín
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • JANKA ENGINEERING s.r.o.
  • Kontakt : Eva Salačová
  • Telefon : +420 725 980 356
  • E-mail : eva.salacova@manag.com
  • Adresa : Vrážská 143, Radotín, 153 00 Praha 512

Klíčová slova

práce

radotín

místo

příspěvek

čtení

výkresové

dokumentace

penzijní

mzda

výkonu