PopisMísto výkonu práce:
Puškinova č.p. 754
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: info@zsvobore.cz

Jsme soukromá základní škola se sídlem v Kosmonosích u Mladé Boleslavi. Od září 2019 rozšiřujeme 2. trojročí (4. - 6. ročník), a proto hledáme posilu.

Učitel/ka - 1. stupeň

Náplň práce:
- přímá výchovná a vzdělávací činnost dětí ve 4. až 6. ročníku - 2 pedagogové na 20 dětí
- individuální podpora dětí v jejich učení, rozvíjení jejich sociálních a komunikačních dovedností

Požadavky:
- touha učit děti v souladu s našimi hodnotami a naším vzdělávacím systémem
- respektující přístup k dětem, zájem o Montessori pedagogiku a alternativní směry ve výuce
- energická osobnost s vysokým nasazením, trpělivostí, empatií, pozitivním přístupem k dětem, práci a životu
- uvítáme relevantní zkušenost s prací s dětmi této věkové kategorie
- odpovídající pedagogické vzdělání výhodou, ale není pro nás důležité

Nabízíme:
- práci, která má opravdový smysl
- příjemné a klidné pracovní prostředí nové malé školy
- plný nebo částečný úvazek - vše po domluvě dle vzájemných možností
- podporujeme možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Zaujali jsme Vás? Budeme se těšit na životopis a pár slov o tom, proč byste chtěl(a) učit právě na
naší škole - prosíme o zaslání na adresu info@zsvobore.cz.
Poznámka: do 8. srpna jsme na dovolené
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZákladní škola v Oboře - Kosmonosy, Puškinova 754, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-27T01:56:16

Společnost

Základní škola v Oboře
  • Základní škola v Oboře
  • Kontakt : Hana Janečková
  • Telefon : +420 777 725 901
  • E-mail : info@zsvobore.cz
  • Adresa : Základní škola v Oboře - Kosmonosy, Puškinova 754, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

dětí

práci

dětem

učit

místo

vzdělání

prostředí

pracovní

klidné

příjemné