PopisMožnost pracovat i na zkrácený úvazek.

Zasílat životopisy na e-mail: andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz

Požadavky: velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti, praxe na podobné pozici výhodou, uživatelská znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou

Náplň práce: komunikace se zákazníky, zpracování cenových nabídek, příjem a zpracování objednávek, zpracování dat, péče o prostředí na vzorkovně

Nabízíme: stravenky, služební telefon
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěChebská 506/2, Křimice, 322 00 Plzeň 22 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-29T01:54:08

Společnost

Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
  • Sdružení plzeňských obkladačů s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Hvízdalová
  • E-mail : andrea.hvizdalova@spo-plzen.cz
  • Adresa : Chebská 506/2, Křimice, 322 00 Plzeň 22

Klíčová slova

zpracování

práce

znalost

stravenky

vzorkovněnabízíme

prostředí

péče

dat

jazyka

příjem